Наші вчителі

Список педагогічнихпрацівниківстаном на 01.10.2016

Сахновщинського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Олімп» Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народ-ження

Посада

Катего-рія звання, дата проходження ост. атестації

Освіта, навчальний заклад, рік закінчення, спеціальність за дипломом,

(вказати всі заклади, якщо навчається заочно, вказати)

Основн. чи суміс-ник

Загальний стаж

педаго-гічної

праці

Дата початку праці у школі/ початок роботи на посаді

Які предмети викладає

(повний пер

елік)

Коли і де прохо-

див останнікурсипідвищеннякваліфікації

(відповідно до предмета)

Тижневе навантаження

1

Пахущий Валентин Іванович

10.08.

1964

директор

спеціаліст

Повна вища, ХДПІ

ім. Сковороди, фізичневиховання,

1985

основний

28

10.04.2002

-

31.05.2013

ХАНО

-

2

Белей ТетянаІванівна

06.02.

1972

методист

спеціаліст

Повна вища, ХДПУ ім.Сковороди,

російськамова та література, 1994

сумісник

18

16.10.2007

-

16.12.2011

НАПУ ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»

-

3

Спорник Лариса Антонівна

04.10.

1965

Заступник директо

ра з навчаль-но-виховної роботи

спеціаліст

Повна вища, ХДПІ

ім. Сковороди, українська мова та література, 1988

основний

28

22.08.2014

-

-

-

4

Душко Володимир Іванович

31.12. 1973

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища

ХДПУ

ім. Сковороди, фізичне виховання і історія, 1998

сумісник

16

10.09.2015

Настільний теніс

-

6

5

Мідний Вадим Миколайович

18.08.

1976

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища, ХДІФК, викладач фізичного викладання, тренер,1998

сумісник

15

10.09.2015

Загальна фізична підготовка

-

6

6

Котелевець Володимир Валерійович

22.01. 1989

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища, ХНПУ

ім. Сковороди , фізичне виховання , 2012

сумісник

7

10.09.2015

Волейбол

-

6

7

Мірошніченко Юрій Миколайович

05.01.

1981

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища, ХДАФК, олімпійський і професійний спорт, тренер з волейболу,

2002

сумісник

12

10.09.2015

Волейбол

-

6

8

Середа Віталій Вікторович

23.09.

1992

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

КНПУ ім. Драгоманова,

фізичне виховання, 2015

основний

1

03.09.2014

Волейбол

Загальна фізична підготовка

-

6

6

9

Клевцов Дмитро Сергійович

22.04

1989

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища, ХДАФК, фізичне виховання

2015

сумісник

3

15.09.2016

легка атлетика

-

6

6

10

Вавренюк Віктор Іванович

13.12.

1957

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища, Дніпропетров-ський ІФК, фізичне виховання.

1980

сумісник

36

10.09.2015

Футбол

волейбол

-

6

6

11

Дядюк Михайло Михайлович

28.04.

1966

Керівник гуртків

Відповідає займаній посаді,

7 тарифний розряд

Середня спеціальна, Дніпропетров-

ський ТФК, Фізичне виховання,1989

сумісник

31

10.09.2015

Баскетбол

-

6

12

Антал Олександр Юрійович

23.06.

1970

Керівник гуртків

Відповідає займаній посаді,

7 тарифний розряд

Середня загальна

Сахновщинсь-ка середня школа

сумісник

23

10.09.2015

Дзюдо

-

6

13

Какадій Роман Сергійович

09.03.

1984

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,ХДАФК, олімпійський і професійний спорт, тренер з футболу, 2005

сумісник

10

10.09.2015

Футбол

-

12

15

ПшикунОлександрМиколайович

31.01.

1966

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХДПІ, фізичневиховання,1988

сумісник

29

10.09.2015

Волейбол

Легка атлетика

-

6

6

16

СмірновВікторВолодимиро-вич

30.03.

1971

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХДПІ,

ім.Сковороди

фізичневиховання,1997

сумісник

25

10.09.2015

Баскетбол

шахи

-

6

6

17

ІгнатченкоАндрійВалерійович

05.01.

1982

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища, ХДІФК, викладачфізичноговиховання,

тренер, 2003

сумісник

12

10.09.2015

Футбол

-

6

18

ДудкінВолодимирМиколайович

02.06.

1978

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХДАФК, фізичневиховання,

2009

сумісник

13

10.09.2015

Футбол

-

6

19

Афанасьєв Артем Олександрович

05.08.

1988

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХНПУ, фізичневиховання,2010

сумісник

5

10.09.2015

Баскетбол

футбол

-

6

6

20

Кішінський Павло Михайлович

17.03.

1971

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХДПІ, фізичне виховання,1994

сумісник

20

10.09.2015

Дзюдо

-

6

21

Пов’якало АндрійДмитрович

28.10.

1987

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХНПУ

ім. Сковороди, фізичневиховання,2010

сумісник

5

10.09.2015

Легка атлетика

Важка атлетика

-

6

6

22

КакадійОлександрСергійович

18.02.

1988

Керівник гуртків

Відповідає займаній посаді,

7 тарифний розряд

Базовавища

ХДАФК, фізичневиховання,2010

сумісник

5

10.09.2015

Футбол

-

6

23

Чубенко ОлександрОлександрович

20.11.

1988

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вищаДДПУ, фізичневиховання,2015

сумісник

5

10.09.2015

Баскетбол

-

6

24

Бурлаченко Іван Вікторович

18.04.

1972

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища

ХДІФК, фізичне виховання,1998

сумісник

14

10.09.2015

Футбол

-

6

25

Будко Андрій Володимиро-вич

02.05.

1983

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища

ХДАФК, фізичне виховання,2004

сумісник

11

10.09.2015

Футбол

-

12

27

Корінна Людмила Іванівна

09.03.

1966

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

Міжнародний слов’янський університет. Харків, балетмейстер сучасного танцю.2007

сумісник

19

10.09.2015

Спортивні танці

-

6

28

Муштей Олександр Кузьмич

04.10.

1963

Керівник гуртків

спеціаліст

Повна вища,

ХДПІ

ім. Сковороди,

фізичне виховання,1988

сумісник

17

10.09.2015

Загальна фізична підготовка

-

6

29

Пехотін Денис Олексійович

19.08.

1992

Керівник гуртків

Відповідає займаній посаді,

7 тарифний розряд

Базова вища, ХДАФК,

спорт,викла-дач фізичного виховання, тренер з футболу, 2015

сумісник

1

10.09.2015

Загальна фізична підготовка

-

6

Директор ДЮКФП «Олімп» В. Пахущий

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.